W niedzielę (28 stycznia 2024 r.) po Mszy wieczornej o godz. 17.00 odbył się krótki koncert kolęd przygotowany przez różne grupy parafialne działające w naszej parafii – organistę, grupę uwielbienia i chór parafialny. Wspólne śpiewanie kolęd rozpoczęli przedstawiciele grupy uwielbienia, którzy wykonali gitarowe wersje znanych kolęd takich jak „Cicha Noc” czy „Mizerna cicha”. Organista, Krzysztof Mogilski, zagrał m.in. „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem”. Całości zwięczyły kolędy przygotowane przez chór parafialny „O Józefie” i „Dzwony w Betlejem”.

Zdjęcia z wydarzenia pojawią się tutaj już niedługo.

W niedzielę, 14 stycznia 2024 r., odbył się w naszej parafii, jak co roku, Misyjny Festiwal Kolęd pod hasłem „Jezusa Narodzonego wszyscy witajmy”, którego organizatorem był o. Hounake Eric Kossi SVD.

Podczas międzynarodowej Mszy o godz. 17.00 mogliśmy usłyszeć już niektórych z występujących, Ewangelię oraz kazanie mogliśmy usłyszeć zarówno w j. polskim, jak i francuskim, a procesję z darami przygotowała wspólnota wietnamska.

W samym festiwalu kolęd udział wzięli m.in. rodzina z Białorusi, zespół Laudans, chór afrykanski, siostry ze Zgromadzenia Misyjnego Służebnic Ducha Św. (SSpS), siostry Obliczańki, wspólnota wietnamska, a także chór parafialny „Magnificat” i parafialna grupa uwielbienia.

Zdjęcia z wydarzenia pojawią się tutaj już niedługo.

Dziś Schola Aniołki św. Jadwigi śląskiej wzięła udział w II Wołomińskim Festiwalu Kolęd Scholi Dziecięcych, pod okiem Katarzyny Baranowskiej naszej gitarzystki, przy wsparciu naszego organisty Krzysztofa Mogilskiego, a na bębnie przygrywała Joanna Wilk nasza chórzystka. Dzieci pięknie śpiewały