INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZALNE 23–30.06.2019

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 czerwca
08.00: Za † Jana Kubiaka oraz †† rodziców
10.00: Za † Wandę Figat
12.00: * † Stanisława Brzozowskiego (10 rocz. śm.)
* Chrzty: Mateusz Sobieski, Michalina Ostałowska, Stanisław Pawelczyk
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 26)
18.30: Msza Wspólnoty Wietnamskiej

Poniedziałek, 24 czerwca – Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 27)
19.00: W intencji Kościoła Domowego

Wtorek, 25 czerwca
06.00: W intencji PARAFIAN
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 28)

Środa, 26 czerwca
06.00: –
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 29)

Czwartek, 27 czerwca
06.00: Za † Elżbietę Kochman (13 rocz. śm.)
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 30)

Piątek, 28 czerwca – Najświętszego Serca Pana Jezusa
06.00: –
18.00: Za † Stanisława Siedlikowskiego (1 rocz. śm.)

Sobota, 29 czerwca – Świętych Apostołów Piotra i Pawła
06.00 –
18.00: W int. Ireneusza (46 rocz. ur.) o dalsze łaski i opiekę NMP

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 czerwca

08.00: W intencji PARAFIAN
10.00: W intencji Rodzinnych Kół Różańca
12.00: Za †† Władysławę i Józefa Zielskich oraz Ewę Pestka
18.00: Za † Jana (z ok. imienin)
18.30: Msza Wspólnoty Wietnamskiej

****************************

INTENCJE MSZALNE 16–23.06.2019

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 16 czerwca
08.00: W intencji PARAFIAN
10.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 19)
* Chrzty: Aleksander Rafał Kopka, Alicja Kopka;
12.00: Za †† Zygmunta, Grzegorza, Ryszarda i Konrada Wróblewskich
18.00: Za † Jadwigę Chołast (4 rocz. śm.)
18.30: Msza Wspólnoty Wietnamskiej

Poniedziałek – 17 czerwca
06.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 20)
18.00: Do Ducha Św. w intencji Zgromadzenia Słowa Bożego

Wtorek, 18 czerwca
06.00: Za † Zofię Płucielnik (30 dzień po śmierci)
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 21)

Środa, 19 czerwca
06.00: –
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 22)
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA – 20 czerwca
09.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 23)
11.00: W intencji PARAFIAN
15.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej (+ ślub)

Piątek, 21 czerwca
06.00: –
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 24)

Sobota, 22 czerwca
18.00: * W int. Klary (7 rocz. ur.) oraz Moniki i Kamila Pawłowskich (10 rocz.
ślubu) o dalsze łaski i opiekę NMP
* Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 25)
Po Mszy – Chrzest: Mikołaj Mark Piotrów
XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 czerwca
08.00: † Jana Kubiaka oraz †† rodziców
10.00: Za † Wandę Figat
12.00: * † Stanisława Brzozowskiego (10 rocz. śm.)
* Chrzty: Mateusz Sobieski, Michalina Ostałowska, Stanisław Pawelczyk
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Za † Danutę Markowską (Msza gregoriańska 26)
18.30: Msza Wspólnoty Wietnamskiej