• Dzisiaj III Niedziela Zwykła w ciągu roku. Jest to Niedziela Słowa Bożego.
    – w poniedziałek wspominamy św. Franciszka Salezego, biskupa;
    – we wtorek jest święto nawrócenia Św. Pawła;
    – w środę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
    – w piątek św. Tomasza z Akwinu.
  • Dnia 25 stycznia kończymy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan a dzień 26 stycznia jest Dniem Islamu w Kościele Katolickim.
  • Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec jak co tydzień po Mszy o 10-tej.
  • Za Tydzień – w ostatnią niedzielę miesiąca – taca przeznaczona na remonty w naszej parafii.
  • Msze w styczniu w dni powszednie o 18:00 i dodatkowo w środę o 6:00 a w sobotę o 8:00 w kościele dolnym.
  • Dzisiaj po Mszy o 10:00 spotkanie dla dzieci i rodziców I Komunijnych.
  • Za tydzień, w niedzielę, Msza dla wspólnoty Afrykańskiej o 15:00.
  • Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła. Chętnych zapraszamy w sobotę po Mszy o godz. 8:00.
  • Ze względu na sytuację pandemiczną w kościele odbędą się nabożeństwa kolędowe w ramach wizyty duszpasterskiej. Na własne życzenie można zaprosić kapłana z wizytą do domu.
  • Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane z okazji kolędy – czy to osobiście czy na konto parafialne.

Szczęść Boże.

• Dzisiaj II Niedziela Zwykła w ciągu roku.
    – w poniedziałek wspominamy św. Antoniego – opata;
    – w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
    – w piątek św. Agnieszkę, dziewice i męczennicę.
  • Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Prosimy aby, każdy przyniósł swoją Biblię do kościoła.
  • Jutro po nabożeństwie kolędowym zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.
  • Dzień 17 stycznia jest Dniem Judaizmu w Kościele Katolickim,
  • Od 18 do 25 stycznia mamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  • Dzisiaj odwiedza nas ks. Vitaliy Kaszczuk – proboszcz z Winnicy i vice-rektor Seminarium Duchownego w Winnicy na Ukrainie. Po Mszach będzie prosić o wsparcie dla tego dzieła w Winnicy.
  • Dzisiaj po Mszy wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • Za tydzień po Mszy o 10:00 spotkanie dla dzieci i rodziców I Komunijnych.
  • Mamy w zakrystii miód z Warmii oraz soki i konfitury z Mazowsza.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy
błogosławionego tygodnia.

Szczęść Boże

• Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy ona liturgicznie Okres Bożego Narodzenia. Żłóbek i choinki w kościele oraz śpiewanie kolęd pozostają do 2. lutego.
    • Po Mszy można wziąć wodę św. do domu.
    • Za tydzień odwiedzi na ks. Vitaliy Kaszczuk – proboszcz z Winnicy i vice-rektor Seminarium Duchownego w Winnicy na Ukrainie. Po Mszach będzie prosić o wsparcie dla tego dzieła w Winnicy.
    • Chętnych zapraszamy do sprzątania kościoła w sobotę po Mszy o godz. 8:00.

Szczęść Boże.

• Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim.
    • W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Trzech Króli. Msze jak w niedzielę o 8:00, 10:00, 12:00 i 17:00 w kościele górnym. Taca tego dnia przeznaczona na misje.
    • Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.
    • Odwiedziny chorych wyjątkowo w sobotę 08.01.2022 od godz. 10tej.
    • Chętnych zapraszamy do sprzątania kościoła w sobotę po Mszy o godz. 8:00.
    • Ze względu na sytuację pandemiczną. W kościele odbędą się nabożeństwa kolędowe w ramach wizyty duszpasterskiej. Na własne życzenie można zaprosić kapłana z wizytą do domu.    więcej info tutaj
    • Msze w styczniu w dni powszednie o 18:00 w kościele dolnym. Mamy jeszcze wolne intencje.
    • Mamy w zakrystii soki i konfitury z Mazowsza.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

Pięknego przeżywania każdego dnia Nowego 2022 Roku.