I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.2018

• Dzisiaj, pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na 17.15, na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Przypominamy też o Nabożeństwie Drogi Krzyżowej, które ma miejsce w każdy piętek Wielkiego Postu o godz. 18.30.
  • Jutro, 19.02, po Mszy św. (ok. 18.30), z racji trzeciego poniedziałku miesiąca, Nabożeństwo do Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy.
  • W środę 21 lutego – pierwsze spotkanie poświęcone Biblii, które jest otwarte dla wszystkich chętnych. Początek o godz. 19.00, w salce pod kościołem. Serdecznie zapraszamy.
  • W przyszłą niedzielę, 25 lutego, o 15.30 Msza św. dla rodzin dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.;
  • W niedzielę za tydzień – taca remontowa. Pragniemy jednocześnie poinformować, iż rozpoczęliśmy kompleksowy remont systemu nagłośnienia. Przewidziany koszt inwestycji – ok. 17 000,00 PLN.
  • Parafia św. Ojca Pio zaprasza na koncert Golgota Jasnogórska. Oratorium, które zostanie zaprezentowane dzisiaj, 18.02, o godz. 19.00 jest wspaniałą propozycją głębszego wejścia w klimat Wielkiego Postu. Wstęp wolny.
  • Zachęcamy do nabycia naszego diecezjalnego tygodnika Idziemy., w którym m.in. o tym, jak osobista relacja z Panem Bogiem może znacznie wspomóc proces powrotu do zdrowia.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wiele łask na każdy dzień tego nowego tygodnia.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2018

• Dzisiaj, w szóstą niedzielę okresu zwykłego obchodzimy Światowy Dzień Chorych. W trakcie Mszy św. o godz. 12.00 będzie udzielany sakrament chorych wszystkim cierpiącym i osobom w podeszłym wieku.
  • W środę, 14 lutego, początek Wielkiego Postu;
    Msze Św. w Środę Popielcową: o 10.00, 18.00 i 20.00.
    Okazja do spowiedzi we wtorek od 16.30 oraz godzinę przed każdą Mszą św. w Środę Popielcową. Przypominamy o obowiązującym w tym dniu poście ścisłym i abstynencji.
  • W piątek droga krzyżowa o 18.30.
  • W niedzielę  – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
    Zapraszamy na 17.30.
  • Informujemy, że na tacę zebraną w święto Ofiarowania Pańskiego, przeznaczoną na pomoc zakonom klauzurowym zostało ofiarowanych …,90 PLN. Serdecznie dziękujemy.
  • Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii przypominamy o spotkaniu w najbliższy piątek, 16.02 o godz. 19.00.
  • Odpowiadając na prośby wielu parafian rozpoczniemy niebawem spotkania poświęcone Biblii, otwarte dla wszystkich chętnych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 21 lutego o godz. 19.00, w salce pod kościołem. Serdecznie zapraszamy.
  • W sobotę 24 lutego o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci i młodzieży z kuratorem Muzeum Archidiecezji Warszawskiej. Zapraszamy dzieci na ten wyjazd. Cena biletu wynosi 6 zł. Jeśli będą wolne miejsca do rodzice mogą się dołączyć. Zapisy w zakrystii,
  • Zachęcamy do nabycia naszego diecezjalnego tygodnika Idziemy., w którym m.in. bardzo interesujący jak powinna wyglądać dobra spowiedź…

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wiele łask na każdy dzień tego nowego tygodnia.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.02.2018

• Dzisiaj – piąta niedziela okresu zwykłego. We wtorek – Msza św. w intencji uchodźców i emigrantów. Zapraszamy na godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorych. W związku z tym, w trakcie Mszy św. o godz. 12.00 będzie udzielany sakrament chorych wszystkim cierpiącym i osobom w podeszłym wieku.
  • Dziękujemy serdecznie także osobom, które wczoraj przyszły posprzątać kościół i rozebrać dekorację świąteczną.
  • Odpowiadając na prośby wielu parafian rozpoczniemy niebawem, otwarte dla wszystkich chętnych, spotkania poświęcone Biblii. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 21 lutego o godz. 19.00, w salce pod kościołem. Serdecznie zapraszamy.
  • W związku z rekolekcjami, jakie u Sióstr Służebnic Ducha Świętego w Sulejówku będzie prowadził o. Proboszcz, w najbliższych dniach będzie go zastępował w parafii o. Eric, wikariusz.
  • Zachęcamy do nabycia naszego diecezjalnego tygodnika Idziemy., w którym m.in. bardzo interesujący tekst ks. Abpa Grzegorza Rysia nt. konieczności nawrócenia pastoralnego Kościoła w Polsce.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2018

• Dzisiaj – czwarta niedziela okresu zwykłego. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę remontową.
  • Informujemy, że przy okazji koncertu kolęd, który odbył się w ubiegłą niedzielę zostało zebranych na mikrofon dla scholki dziecięcej 560,20 PLN.
  • W piątek, 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego, znane też jako Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu: o 10.00, o 18.00 i o 20.00. Przed każdą Mszą św. będzie miało miejsce błogosławieństwo świec. Dzień ten jest także Dniem Życia Konsekrowanego, dlatego taca przeznaczona będzie na pomoc zakonom klauzurowym.
  • W piątek kończy się przedłużony okres bożonarodzeniowy. W sobotę przed południem będziemy rozbierać stajenkę i porządkować świąteczną dekorację. Chętnych do pracy w kościele zapraszamy na 9.00.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z tej racji w piątek po Mszy św. – Adoracja Eucharystyczna, na którą serdecznie zapraszamy. W sobotę przed południem – odwiedziny chorych. Prosimy krewnych o zgłaszanie osób pragnących odwiedzin kapłana. W sobotę wieczorem – kolejny Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy wszystkich na 19.00.
  • Zachęcamy do nabycia naszego diecezjalnego tygodnika Idziemy., w którym m.in. o ingresie naszego biskupa ordynariusza.