XX Niedziela Zwykła – 19.08.2018

• Jutro, z racji 3 poniedziałku miesiąca, po Mszy św. – adoracja i nabożeństwo do Ducha Świętego.
  • Kolejne spotkanie biblijne – w środę, o godz. 19.00
  • W najbliższą sobotę, 25 sierpnia będziemy przeżywać w naszej parafii Dzień Modlitwy, w ramach Dzieła Modlitwy Diecezji Warszawsko-Praskiej. Będzie to czas szczególnej modlitwy całej wspólnoty parafialnej, w ramach wdzięczności za dar nawiedzenia naszej parafii przez kopię Obrazu Jasnogórskiego.
  • Oto program Dnia Modlitwy:

07.00 – Msza Święta i wystawienie Najświętszego Sakramentu
07.45 – Jutrznia
08.00 – Różaniec (tajemnice radosne) i adoracja w ciszy
09.00 – Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem
/przerwa – sprzątanie kościoła/
12.00 – Anioł Pański, Różaniec (tajemnice światła) i wystawienie Najświętszego Sakramentu (adoracja w ciszy)
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, Różaniec (tajemnice bolesne) i adoracja w ciszy
/okazja do spowiedzi lub rozmowy z o. proboszczem/
17.00 – Nieszpory, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Różaniec (tajemnice chwalebne)
18.00 – Msza Święta i Apel Jasnogórski

Serdecznie zapraszamy wszystkich do znalezienia w tym dniu choćby kilku minut na wspólną modlitwę w kościele.

• W przyszłą niedzielę, 26 sierpnia – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca taca będzie remontowa.
  • Zachęcamy do lektury Idziemy; w najnowszym numerze m.in. ciekawe wywiad z biskupem Józefem Guzdkiem na temat specyfiki pracy kapelanów wojskowych.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli.