INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZALNE 14.10 – 21.10.2018

XXVII Niedziela Zwykła – 14 października

08.00: ZA PARAFIAN
10.00: Za †† Jadwigę i Stanisława Prykiel
12.00: Za †† Teresę i Jana Całkę
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za † Wandę Figat (14 greg.)

Poniedziałek, 15 października

18.00: * Za † Wandę Figat (15 greg0riańska)
* Za SVD do Ducha Świętego

Wtorek, 16 października- Odpust parafialny ku czci św. Jadwigi Śląskiej

18.00: * Za † Wandę Figat (16 greg.)
* Za parafian
* W intencji Lucyny i Marcina Wnuszyńskich (8 rocz. ślubu)

Środa, 17 października

18.00: * Za † Wandę Figat (17 greg.)
* Za †Jadwigę i Henryka Makruckich, Edwarda Dąbrowskiego i Irenę Lisicką

Czwartek, 18 października

18.00: Za † Wandę Figat (18 greg.)

Piątek, 19 października

18.00: * Za † Wandę Figat (19 greg.)
* W intencji Katarzyny Niwińskiej z podziękowanie za uratowanie życia i prośbą o opiekę NMP

Sobota, 20 października

18.00: Za † Wandę Figat (20 greg.)
* Za † Irenę Duda (12 rocz. śmierci)

XXVIII Niedziela Zwykła – 21 października

08.00: W intencji Szymona(12 rocz ur.) o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP
10.00: * Za †Józefa, Władysławę Zielskich (1 rocz. Śm.) i Ewę Peska.
12.00: Za †Sabinę i Antoniego Kowalskich i Jadwigę Nowak.
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za † Wandę Figat (21 greg0riańska)



XXVI Niedziela Zwykła – 07 października

  • 08.00: W intencji Małgorzaty, Jana i Józefa Pepe z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze
  • 10.00: W intencji Agnieszki i Tomasza (12 rocz. ślubu) oraz Karola (5 rocz. ur) o Boże błogosł. i opiekę NMP
  • 12.00: W intencji Marianny i Jerzego Gradowskich (50 rocz. ślubu), Izabeli i Konrada Kraj (27 rocz. ślubu) oraz Magdaleny i Pawła Gradowskich (16 rocz. ślubu) z podziękowaniem i prośbą o dalsze łaski;
    CHRZEST: Oliwia Krawczyk, Oliwia Konowałek
  • 13.00: Msza w języku hiszpańskim
  • 16.00: Msza w języku chińskim
  • 18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
  • 18.00: Za † Wandę Figat (7 greg0riańska)

Poniedziałek, 08 października

  • 18.00: * Za † Wandę Figat (8 greg0riańska)

Wtorek, 09 października

  • 18.00: * Za † Wandę Figat (9 greg.)

Środa, 10 października

  • 18.00: * Za † Wandę Figat (10 greg.)
    * W intencji Moniki i Łukasza Piotrowskich (3 rocz. ślubu) o Boże błgosł. i opiekę NMP

Czwartek, 11 października

  • 18.00: Za † Wandę Figat (11 greg.)

Piątek, 12 października

  • 18.00: * Za † Wandę Figat (12 greg.)

Sobota, 13 października

  • 18.00: Za † Wandę Figat (13 greg.)
    * Za † Adama Bluźniukiewicza

XXVI Niedziela Zwykła – 14 października

  • 08.00: ZA PARAFIAN
  • 10.00: Za †† Jadwigę i Stanisława Prykiel
  • 12.00: Za †† Teresę i Jana Całkę
  • 13.00: Msza w języku hiszpańskim
  • 18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
  • 18.00: Za † Wandę Figat (14 greg.)


XXVI Niedziela Zwykła – 30 września

08.00: ZA PARAFIAN
10.00: Za †† Bożenę i Beatę Seroka
12.00: Za †† Joannę Mosakowską i Jolantę Sitkowską
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za † Wiesława Wiktora (3 rocz. śm.)

Poniedziałek, 01 października

18.00: * Za † Wandę Figat (1 greg0riańska)
* Za †† Jolantę Sitkowską i Janinę Mosakowską

Wtorek, 02 października

18.00: * Za † Wandę Figat (2 greg.)
* Za †† Elżbietę Grodek (22 rocz. śm.) i Zbigniewa Piecka

Środa, 03 października

18.00: * Za † Wandę Figat (3 greg.)
* W intencji Ernesta (5 rocz. ur.) o Boże błgosł. i opiekę NMP

Czwartek, 04 października

18.00: Za † Wandę Figat (4 greg.)

Piątek, 05 października

18.00: * Za † Wandę Figat (5 greg.)
* Za †† Władysława i Stanisławę Marszałek
* W intencji członków Róży pw. Świętej Faustyny

Sobota, 06 października

18.00: Za † Wandę Figat (6 greg.)

XXV Niedziela Zwykła – 07 października

08.00: W intencji Małgorzaty, Jana i Józefa Pepe z podziękowaniem za otrzymane
łaski i z prośbą o dalsze
10.00: W intencji Agnieszki i Tomasza (12 rocz. ślubu) oraz Karola (5 rocz. ur) o
Boże błogosł. i opiekę NMP
12.00: W intencji Marianny i Jerzego Gradowskich (50 rocz. ślubu), Izabeli i
Konrada Kraj (27 rocz. ślubu) oraz Magdaleny i Pawła Gradowskich
(16 rocz. ślubu) z podziękowaniem i prośbą o dalsze łaski;
CZRZEST: Oliwia Krawczyk, Oliwia Konowałek
13.00: Msza w języku hiszpańskim
16.00: Msza w języku chińskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za PARAFIAN



XXV Niedziela Zwykła – 23 września

08.00: W intencji księży Jana i Mateusza Jaśniewiczów o Boże błogosławieństwo
i opiekę NMP
10.00: Za † Stanisława Kielasińskiego i †† z rodziny
12.00: Za †† Władysławę i Stanisława Karpińskich
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za PARAFIAN

Poniedziałek, 24 września
18.00: –

Wtorek, 25 września
15.15: W intencji PGNiG TERMIKA
18.00: –

Środa, 26 września
18.00: W intencji Ernesta (5 rocz. ur.) o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP

Czwartek, 27 września
18.00: W intencji Kamili i jej mamy o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP

Piątek, 28 września
18.00: Za †† Wiesławę i Adama Markowskich

Sobota, 29 września
18.00: Za † Wacława Zajkowskiego (40 rocz. śm.)

XXVI Niedziela Zwykła – 30 września
08.00: ZA PARAFIAN
10.00: Za †† Bożenę i Beatę Seroka
12.00: Za †† Joannę Mosakowską i Jolantę Sitkowską
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za † Wiesława Wiktora (3 rocz. śm.)



XXIII Niedziela Zwykła – 09 września

08.00: W intencji Bożeny (z okazji urodzin) o Boże błogosł. i opiekę NMP
10.00: Za † Wojciecha Goszczyckiego (11 rocz. śmierci)
12.00: Za † Janinę Kopeć (5 rocz. śmierci)
CZRZTY (po Mszy): Wiktor Burnat, Alicja Tomczyk;
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za PARAFIAN

Poniedziałek, 10 września
18.00: –

Wtorek, 11 września
18.00: –

Środa, 12 września
18.00: Za † Tadeusza Księżopolskiego (21 rocz. śmierci)

Czwartek, 13 września
18.00: Za † Wacława Bareja (2 rocz. śmierci)

Piątek, 14 września
06.00: Za †† Kazimierę i Kazimierza Jaśniewicz
18.00: Za † Adama Bliźniukiewicza

Sobota, 15 września
18.00: –

XXIV Niedziela Zwykła – 16 września
08.00: Za †† Krystynę i Ignacego Gawłów oraz †† z rodzin Gawłów i Kuciów
10.00: Za †† Krystynę (1 rocz. śmierci) i Stanisława Świątek oraz †† z rodziny
12.00: ZA PARAFIAN
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za † Mariana Bujaka



XXII Niedziela Zwykła – 02 września
08.00: Za †† Emilię i Wacława Knyżów oraz †† rodziców
10.00: Za †† Krzysztofa i Janinę Tomborowskich oraz Stefana Malca
12.00: Za †† Henryka Wiśniewskiego;
CHRZTY: Mikołaj Wyszyński, Maja Sator
13.00: Msza w języku hiszpańskim
16.00: Msza Wspólnoty Chińskiej
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: W intencji Aleksandry i Sławomira Jachimowicz (40 rocz. ślubu) z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

Poniedziałek, 03 września
18.00: Za †† rodziców i dziadków

Wtorek, 04 września
18.00: Za † Henryka (21 rocz. śmierci)

Środa, 05 września
18.00: ZA PARAFIAN

Czwartek, 06 września
18.00: W intencji rodziny Barbary i Daniela o łaskę wiary i opiekę NMP

Piątek, 07 września
18.00: Za † Janinę Kopeć

Sobota, 08 września
06.00: Za SVD (w rocznicę powstania Zgromadzenia Słowa Bożego)
18.00: Za † Stanisława Jasińskiego oraz †† z rodzin Jasińskich, Zwolińskich, Krzymowskich, Gzocha i Kościerza

XXIII Niedziela Zwykła – 09 września

08.00: –
10.00: Za † Wojciecha Goszczyckiego (11 rocz. śmierci)
12.00: Za † Janinę Kopeć (5 rocz. śmierci)
CZRZTY (po Mszy): Wiktor Burnat, Alicja Tomczyk;
13.00: Msza w języku hiszpańskim
18.00: Msza Wspólnoty Wietnamskiej
18.00: Za PARAFIAN